O firmie

Home / O firmie

01. HISTORIA

Jesteśmy firmą powstałą w 1997 roku, prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych z zakresu przewozu drogowego rzeczy w ruchu krajowym oraz międzynarodowym.

Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy ładunków. Każdy z przewożonych przez nas ładunków jest ubezpieczony, a przewozy są monitorowane dzięki urządzeniom „GPS” oraz stałej łączności z kierowcami.

02. MISJA FIRMY

Misją naszej firmy jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w każdej dziedzinie naszej działalności.

Terminowość, jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady, że w pełni zadowolony klient, jest jej spełnieniem. Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie, iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

03. WIZJA ROZWOJU

Gold Trans jest przedsiębiorstwem spedycyjno-transportowym, które dąży do optymalizacji i ciągłego ulepszania usług transportowych dla swoich Klientów.

Pragniemy zaoferować kompleksową obsługę – punktualność i niezawodność przy planowaniu logistycznym koordynacji transportów oraz budowanie polityki komunikacji między naszą firmą a Klientem.

Jesteśmy przekonani , że połączenie tych czynników jest doskonałym narzędziem, jakie otrzymują nasi Klienci w swojej codziennej pracy.

Specjalizujemy się w:

TRANSPORT NACZEPAMI TYPU RUCHOMA PODŁOGA

W ramach oferty nasza firma oferuję transport ładunków sypkich naczepami typu ruchoma podłoga. Część z nich wyposażona jest w system otwieranych drzwi bocznych, co zwiększa wygodę i możliwości załadunkowe towarów. Posiadamy niezbędne zezwolenia pozwalające nam na transport wszystkich odpadów w wielu krajach Europy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane tego typu usługami.

TRANSPORT ŻYWNOŚCI

Specjalizujemy się również w transporcie żywności, dysponujemy 9, 12, 15, 21 paletowymi samochodami, każdy z nich wyposażony jest w agregat chłodniczy oraz rejestrator temperatury z drukarką, Posiadamy również decyzje na transport produktów pochodzenia zwierzęcego, a każdy z kierowców posiada ważną ksiazkę sanitarno-epidemiologiczną.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane tego typu usługami.